HAKKIMIZDA

Kaliteli ve eksiksiz altyapı ile modern, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunan yurdumuz, misafirperver ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.  
6. yılını dolduran işletmemizin hiç bir vakıf ya da cemaat bağlantısı bulunmamakta birlikte öğrencilere bir aile ortamı sunmaktadır ​
Genç Erkek ögrenci yurdu gerek konum avantajı gerekse konforu nedeniyle veli ve öğrencilerin tercih sebebi olmaktadır.   Yurtlarımız üniversiteye çok yakın bir konumda ve Kastamonunun her bölgesine giden toplu taşıma duraklarına çok yakın mesafededir. 6 yıldır Kastamonu da öğrencilerimize deneyimli ve güler yüzlü yaklaşımı sayesinde kendilerini daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında hissetmelerini sağlamaktayız.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmetler ile Genç Erkek öğrenci yurdu ailesi olarak öğrencilerimize üniversite eğitimleri süresince alışılmış yurtlara nazaran A kalite hizmet sunarak gerek öğrencilerimizin gerekse velilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçladık.

Vizyonumuz

Genç erkek öğrenci yurdu, geleceğe şekil verecek gençlerin yetiştirilmesi aşamalarında üstlendiği önemli görevlerinin farkında. Gelecek çok uzakta değil ve gelecek gençlerimizdedir. Gelecek okuyan, üreten, düşünen beyinlerde. Bu doğrultuda Genç erkek öğrenci yurdu olarak her daim gelişime sorunsuz bir eğitim hayatına ve konforlu barınma alanına hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sende Genç'li Ol!

Üniversite hayatını Genç Erkek Yurdu ile tamamlamak için bizimle iletişime geç!

Detaylı Bilgi Al